Ekipa na swoim (3)

Ekipa na swoim (3)

reality show Polska 2013   od 16 lat
W skrócie:Trzy najlepsze zespoły - z Częstochowy, Torunia i Kielc - rozpoczynają walkę o prawo poprowadzenia własnej piwiarni. Przechodzą szkolenie pod okiem specjalistów. Potem obsługują gości.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
poniedziałek, 22 stycznia
za 4 dni
1:25 Polsat Romans

Opis

Drużyny przyjaciół z trzech miast: Częstochowy, Kielc i Torunia, walczą o możliwość poprowadzenia własnej piwiarni. Przez trzy miesiące uczą się pracy barmana, kelnera, menedżera i kucharza, poznając zasady funkcjonowania lokalu gastronomicznego. Wygra zespół, który jest nie tylko najbardziej zgrany, ale przede wszystkim najlepiej przygotowany do pokierowania własnym biznesem. Dwie finałowe ekipy wybierze jury: były piłkarz Radosław Majdan, psycholog Maria Rotkiel i barman Tomasz Cygiert. Zwycięzcę wyłonią jednak widzowie w głosowaniu SMS-owym. Show prowadzi Aleksandra Szwed.

Trzy najlepsze zespoły - po jednym z Częstochowy, Torunia i Kielc - rozpoczynają walkę o prawo poprowadzenia własnej piwiarni. Na początek zawodnicy przejdą szkolenie pod okiem barmana-piwowara, szefa kuchni i menedżera. Poznają zasady obsługi klienta, serwowania drinków i odkryją tajniki wiedzy piwowarskiej. Zostaną też oddelegowani do normalnej pracy. Będą obsługiwać realnych gości, nalewać piwo, smażyć kiełbaski i robić drinki. Następnie nauczyciele rozliczą ich z wykonanych zadań i udzielą cennych rad. Po zakończeniu tygodniowego szkolenia jurorzy: Radosław Majdan, Maria Rotkiel i Tomasz Cygiert, wcielą się w zwykłych klientów, których uczestnicy będą obsługiwać. Ta drużyna, która zrobi na nich największe wrażenie, wygra pierwszy etap rywalizacji. Zmaganiom teamów z Częstochowy, Torunia i Kielc przygląda się Aleksandra Szwed. Prowadząca rozmawia z uczestnikami show o ich odczuciach, nauczycieli wypytuje o postępy uczniów, a jurorów - o opinie na temat rywalizujących ekip.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także