Egzamin z życia (11/112)

Egzamin z życia

odc. 11/112

5.9/10
serial obyczajowy Polska 2005   od 12 lat
Występują:Mateusz Damięcki, Michał Sitarski, Rafał Królikowski, Dominika Łakomska
Reżyseria:Teresa Kotlarczyk
W skrócie:Muszyńska wraca do domu ze szpitala. Prof. Rudnicki wybiera się do Polski, ale zatrzymuje go choroba matki. Biznes Chełmickiego rozkręca się. Dominika nadal myśli o karierze modelki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Serial ukazuje losy dwóch pokoleń: dorastającej młodzieży i jej rodziców. Zarówno młodzi ludzie, jak i dorośli stają wobec życiowych decyzji i borykają się z poważnymi problemami. Akcja rozpoczyna się w przededniu matur w miejscowości o nazwie Milanów. Rodzina Michała Oleszuka (Mateusz Damięcki) z dnia na dzień rozpada się. Jego ojciec Tomasz (Wiesław Komasa) odchodzi od żony, Marii (Antonina Choroszy), do młodszej od niego o dwadzieścia lat sekretarki, Agnieszki. Z kolei dziewczyna Michała, Dominika Reczek (Dominika Łakomska), początkująca modelka, decyduje się na wyjazd do Japonii, rezygnując jednocześnie ze zdawania egzaminu dojrzałości. Tym planom sprzeciwia się jej starszy brat, Bartek (Grzegorz Małecki), który od czasu śmierci rodziców wychowywał ją. Ten szanowany przez mieszkańców Milanowa lekarz ma kłopoty finansowe, w wyniku których może nawet stracić odziedziczony po rodzicach dom. Z problemami miłosnymi i rodzinnymi borykają się również przyjaciółka Dominiki, Joasia (Anna Cieślak), która ma romans z nauczycielem, i najlepszy kolega Michała, Konrad (Michał Sitarski). Będący w konflikcie z ojcem chłopak musi wyprowadzić się z domu.

W tym odcinku

Muszyńska wraca ze szpitala. Profesor Piotr Rudnicki wybiera się do Polski. Choroba matki zatrzymuje go jednak w Wiedniu. Biznes Chełmickiego rozkręca się. Renata, która pracuje w barze, chciałaby zatrudnić się u Andrzejka. Joasia spotyka się z Elżbietą. Nauczycielka wypytuje ją o Drawskiego. Mimo przykrych doświadczeń z Rafałem Dominika nie przestała wiązać swojej przyszłości z karierą modelki. Konrad wybiera się do aeroklubu - chce ukończyć kurs pilotażu. Dowiaduje się, że jest bardzo kosztowny. Żona Radka śledzi męża i jego kochankę. Bartek spotyka w klubie u Andrzeja pielęgniarkę Dianę. Zwierza się jej ze swoich finansowych problemów. Kobieta wpada na pomysł, jak mu pomóc. Drawska spotyka się z Joasią. Wyrzuca jej swoje żale. Dziewczyna słucha w milczeniu wzburzonej Małgorzaty. Niebawem postanawia zadzwonić do Radka. Telefon odbiera jego żona.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także