Efekt Domina (4)

serial dokumentalny Polska 2019   od 12 lat
W skrócie:Lesotho zmaga się z epidemią AIDS. Z powodu choroby wiele dzieci straciło oboje rodziców. Dominika Kulczyk wspomaga Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Organizacja zapewnia m.in. dom sierotom.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W nowej serii programu Dominika Kulczyk wyrusza do Ghany. Nad jeziorem Wolta oraz w Nepalu mierzy się z problemem handlu ludźmi. Ponadto udaje się do Lesotho, zwanego podniebnym królestwem. Dzieci bardzo wcześnie tracą tam rodziców. Prowadząca daje też nadzieję na lepszą przyszłość najmłodszym, którzy zamieszkują slumsy stolicy Kenii. Z kolei na indonezyjskiej wyspie Sumba zapewnia dostęp do opieki medycznej chorym na malarię.

W tym odcinku

Całe Lesotho położone jest na wysokości powyżej 1000 metrów n.p.m., dlatego nazywa się je podniebnym królestwem. To wydawałoby się rajskie miejsce zmaga się z poważnym problem - epidemią AIDS. Z powodu groźnej choroby wiele mieszkających tam dzieci straciło oboje rodziców. Dominika Kulczyk dociera do Lesotho, by wspomóc Stowarzyszenie SOS Wioski Dziecięce. Organizacja nie tylko zapewnia dom osieroconym malcom, ale również wspiera ich nowe rodziny. Dzięki temu mogą rozwijać własną działalność gospodarczą.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także