Dziwaczne potrawy (7)
(Bizarre Foods America)
serial dokumentalny USA 2018
Występują: | Andrew Zimmern |
---|---|
W skrócie: | Andrew skosztuje starożytnej żywności Azteków. Dowie się jak smakuje dzik w kaktusie, z trudem przełknie śmierdzącą salsę i przetestuje, jak ostra jest potrawka z królika. Na deser zje słodkie tacos. |
Oglądaj w telewizji
Data | Godzina | Stacja |
nie znaleziono żadnej emisji |
Opis
Andrew Zimmern wyrusza na kolejną kulinarną wyprawę, podczas której będzie znów próbował regionalnych potraw z całego świata zazwyczaj postrzeganych jako obrzydliwe, egzotyczne lub dziwaczne. W każdym z odcinków prowadzący skupia się na kuchni danego kraju lub regionu. Pokazuje gdzie dane potrawy można spożyć oraz bez wahania degustuje każdą z nich.
W tym odcinku
Andrew skosztuje starożytnej superżywności Azteków. Dowie się jak smakuje dzik w kaktusie, z trudem przełknie śmierdzącą salsę i przetestuje, jak ostra jest potrawka z królika. Na deser zje słodkie tacos inspirowane azteckimi składnikami.
Występują (pokaż wszystkich)
-
Andrew Zimmern
jako Himself - Host
Zobacz także
- Dziwaczne potrawy (6) - serial dokumentalny - niedziela, 4 maja 12:10
- Dziwaczne potrawy (7) - serial dokumentalny - niedziela, 4 maja 13:05 i 1 późniejsza emisja
- Dziwaczne potrawy (8) - serial dokumentalny - niedziela, 11 maja 12:20
- Dziwaczne potrawy (1) - serial dokumentalny - niedziela, 11 maja 13:20