Dzika droga

7.0/10 7.1/10

(Wild)

DRAMAT BIOGRAFICZNY USA 2014   od 16 lat
Występują:Reese Witherspoon, Laura Dern, Thomas Sadoski, Keene McRae
Reżyseria:Jean-Marc Vallée
W skrócie:Cheryl (Reese Witherspoon) zmaga się z uzależnieniem od heroiny i rozpadem małżeństwa. Postanawia przejść samotnie trudną trasę, która liczy ponad 1500 kilometrów, by pokonać własne demony.
Reese Witherspoon jako pisarka Cheryl Strayed, która - aby dojść do porozumienia z samą sobą i uporządkować życie - zdecydowała się na liczącą około 2 tys. km samotną wędrówkę przez pustkowia,
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
piątek, 20 grudnia
za 9 dni
15:00 HBO 3
sobota, 21 grudnia
za 10 dni
7:35 HBO 3

Opis

Po śmierci matki (Laura Dern) Cheryl (Reese Witherspoon) uświadamia sobie, że jej życie legło w gruzach. Kobieta zmaga się z uzależnieniem od heroiny i rozpadem małżeństwa. Postanawia przejść samotnie trasę, która liczy ponad 1500 kilometrów. To szlak turystyczny Pacific Crest Trail. Trudna, wyczerpująca podróż pozwoliła jej pokonać własne demony, a także znaleźć w sobie siłę. Film zdobył dwie nominacje do Oscara - w kategoriach najlepsza pierwszoplanowa i drugoplanowa rola kobieca. To ekranizacja bestsellerowej, autobiograficznej książki Cheryl Strayed, wyreżyserowana przez Jeana-Marca Vallée ("Witaj w klubie"). Autorem scenariusza jest pisarz, Nicka Hornby ("Była sobie dziewczyna").

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)