Dziewczyny z przemytu (2-ost.)

Dziewczyny z przemytu (2-ost.)

(Human Trafficking)

DRAMAT KRYMINALNY Kanada/USA 2005   od 16 lat
Występują:Mira Sorvino, Donald Sutherland, Rémy Girard, Isabelle Blais
Reżyseria:Christian Duguay
W skrócie:Nadia, Annie, Helena i Katerina trafiają do Nowego Jorku, gdzie są zmuszane do prostytucji. Ich sprawą zajmuje się policjantka Kate Morozow. Własne dochodzenie prowadzi też ojciec Nadii.
Mira Sordino jako agentka specjalna nowojorskiej policji na tropie współczesnych handlarzy żywym towarem: szukających w Europie Wschodniej kandydatek do domów publicznych na Zachodzie. Dla koneserów.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie dziewcząt z różnych krajów świata, uprowadzonych do USA w ramach handlu żywym towarem. 16-letnia Ukrainka Nadia (Laurence Leboeuf), tancerka baletowa, chce wyjechać na Zachód w nadziei na lepsze życie. Jej konserwatywny ojciec Wiktor (Rémy Girard) jest temu przeciwny. Pewnego dnia Nadia, licząc na karierę w agencji modelek, ucieka z domu i znika bez wieści. Podczas wakacji w Azji amerykańskie małżeństwo traci 12-letnią córkę Annie (Sarah-Jeanne Labrosse), która zostaje porwana i sprzedana do domu publicznego. Tymczasem w Pradze samotnie wychowująca dziecko Helena (Isabelle Blais) spotyka zamożnego biznesmena. Znajomość okazuje się niebezpieczna. W Rumunii 17-letnia sierota Katerina (Anna Hopkins) poznaje chłopaka dzięki internetowej agencji matrymonialnej. Również i on ma powiązania z handlem ludźmi. Porwane dziewczyny trafiają do domów publicznych, gdzie są upokarzane i zmuszane do prostytucji. Ich tropem podążają detektyw Kate Morozow (Mira Sorvino) i jej szef Bill Meehan (Donald Sutherland). Również Wiktor postanawia odnaleźć sprawców porwania córki.

Kate Morozow (Mira Sorvino) organizuje nalot na kryjówkę gangsterów, gdzie przetrzymywane są porwane kobiety. Wśród odbitych dziewcząt jest Helena. Policjantka namawia ją do zeznawania przeciwko ludziom Karpowicza (Robert Carlyle). Wkrótce gangsterzy organizują na nią zamach. Helena ginie, osierocając córeczkę Iwankę. Kate za zgodą szefa (Donald Sutherland) postanawia zastawić na bandytów pułapkę. W internecie zamieszcza ogłoszenie matrymonialne, w którym podaje się za 21-letnią przedszkolankę z Rosji. Na ogłoszenie odpowiada jeden z handlarzy, Jeff Templeton. Swoje własne dochodzenie w tej sprawie prowadzi też ojciec Nadii, Wiktor. Mężczyźnie udaje się przeniknąć w szeregi gangu Karpowicza i wkrótce odkrywa, gdzie dziewczyna jest przetrzymywana. Matka nieletniej Annie Gray, która padła ofiarą pedofilów, wciąż przebywa na Filipinach, gdzie pomaga jej wolontariuszka.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)