Dziewczyny z przemytu

(Human Trafficking)

DRAMAT KRYMINALNY Kanada/USA 2005   od 16 lat
Występują:Mira Sorvino, Donald Sutherland, Rémy Girard, Isabelle Blais
Reżyseria:Christian Duguay
W skrócie:Historie dziewcząt z różnych krajów świata uprowadzonych do USA. Trafiają one do domów publicznych. Ich tropem podąża detektyw Kate Morozow.
Mira Sordino jako agentka specjalna nowojorskiej policji na tropie współczesnych handlarzy żywym towarem: szukających w Europie Wschodniej kandydatek do domów publicznych na Zachodzie. Dla koneserów.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie dziewcząt z różnych krajów świata, uprowadzonych do USA w ramach handlu żywym towarem. 16-letnia Ukrainka Nadia (Laurence Leboeuf), tancerka baletowa, chce wyjechać na Zachód w nadziei na lepsze życie. Jej konserwatywny ojciec Wiktor (Rémy Girard) jest temu przeciwny. Pewnego dnia Nadia, licząc na karierę w agencji modelek, ucieka z domu i znika bez wieści. Podczas wakacji w Azji amerykańskie małżeństwo traci 12-letnią córkę Annie (Sarah-Jeanne Labrosse), która zostaje porwana i sprzedana do domu publicznego. Tymczasem w Pradze samotnie wychowująca dziecko Helena (Isabelle Blais) spotyka zamożnego biznesmena. Znajomość okazuje się niebezpieczna. W Rumunii 17-letnia sierota Katerina (Anna Hopkins) poznaje chłopaka dzięki internetowej agencji matrymonialnej. Również i on ma powiązania z handlem ludźmi. Porwane dziewczyny trafiają do domów publicznych, gdzie są upokarzane i zmuszane do prostytucji. Ich tropem podążają detektyw Kate Morozow (Mira Sorvino) i jej szef Bill Meehan (Donald Sutherland). Również Wiktor postanawia odnaleźć sprawców porwania córki.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)