Dziewczyny ze Lwowa 4: Znowu razem? (52)

Dziewczyny ze Lwowa 4: Znowu razem? (52)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska, Anna Maria Buczek
W skrócie:Swieta, która zasłabła na widok pobitego Oleha, trafia do szpitala. Olya i Uljana chcą się z nią pożegnać przed wyjazdem na Ukrainę. Polinę smuci perspektywa samotnego pobytu w Warszawie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie Katia wciąż przeżywa towarzyskie rozterki. Darzy uczuciem młodego i przystojnego, lecz ubogiego Ryśka, ale zastanawia się, czy oddać serce bogatemu, choć staremu Sarkisjanowi. Polina (Magdalena Wróbel) nadal cierpi z miłości do kapitana. Marzy o tym, by w końcu być szczęśliwą. Kobieta zastanawia się nad ponownym przystąpieniem do spółki z Matyldą i Konstantym. Olya (Katarzyna Ucherska) decyduje się zaakceptować ojca i usiłuje zbudować z nim bliska relację, próbując jednocześnie nie zaniedbywać Tomka i jego matki. Życie Swiety (Anna Maria Buczek) i Uljany (Anna Gorajska) tylko pozornie się uporządkowało.

W tym odcinku

Swieta, która zasłabła na widok pobitego Oleha, w ostatniej chwili trafia do szpitala. Ciężarna pacjentka potrzebuje stałej opieki bliskich, by donosić dziecko. Olya i Uljana wymuszają w szpitalu widzenie z koleżanką. Przed wyjazdem na Ukrainę chcą się z nią pożegnać. Polinę smuci perspektywa samotnego pobytu w Warszawie. Niespodziewanie dostaje wiadomość z knajpy, po której stwierdza, że nic jej już tutaj nie trzyma. Nawet spotkanie z Arkiem nie zmienia jej nastawienia. Nowakowa z bólem serca obserwuje, jak Henrula nie potrafi odnaleźć się w jej mieszkaniu. Wpada na pewien pomysł, jak mu pomóc.

Występują (pokaż wszystkich)