Dziewczyny ze Lwowa 4: Wszystko się sypie (47)

Dziewczyny ze Lwowa 4: Wszystko się sypie (47)

6.6/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska, Anna Maria Buczek
W skrócie:Swieta pogrąża się w melancholii. Zasłabła na pogrzebie Piotra, ale nie chce iść do szpitala. Dochodzi do wniosku, że po śmierci mecenasa nic jej nie trzyma w Polsce. Namawia Oleha do powrotu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
środa, 13 listopada
dziś
22:35 TVP HD
czwartek, 14 listopada
jutro
9:35 TVP Seriale
sobota, 16 listopada
za 3 dni
8:30 TVP Seriale
poniedziałek, 18 listopada
za 5 dni
12:55 TVP HD

Opis

W tym sezonie Katia wciąż przeżywa towarzyskie rozterki. Darzy uczuciem młodego i przystojnego, lecz ubogiego Ryśka, ale zastanawia się, czy oddać serce bogatemu, choć staremu Sarkisjanowi. Polina (Magdalena Wróbel) nadal cierpi z miłości do kapitana. Marzy o tym, by w końcu być szczęśliwą. Kobieta zastanawia się nad ponownym przystąpieniem do spółki z Matyldą i Konstantym. Olya (Katarzyna Ucherska) decyduje się zaakceptować ojca i usiłuje zbudować z nim bliska relację, próbując jednocześnie nie zaniedbywać Tomka i jego matki. Życie Swiety (Anna Maria Buczek) i Uljany (Anna Gorajska) tylko pozornie się uporządkowało.

W tym odcinku

Swieta pogrąża się w melancholii. Mimo że zasłabła na pogrzebie Piotra, nie chce iść do szpitala. Dochodzi do wniosku, że po śmierci mecenasa nic jej tu już nie trzyma i namawia Oleha do powrotu na Ukrainę. Henryk składa kobiecie pewną propozycję. Z kolei Nowakowa daje mu trzy dni na podjęcie decyzji, czy będą razem mieszkać. Polina zjawia się u Arka. Cel tych odwiedzin jest dla kapitana zagadką. Klaudia załatwia nagranie płyty dla zespołu. Szybko przekonuje się, że nie był to dobry pomysł. Olya wciąż siedzi w areszcie. Tomek szuka dobrego adwokata. Zdunek odkrywa niepokojącą narośl na głowie. Przeszukuje internet przekonany, że dopadła go straszna choroba. Wściekła na wymiar sprawiedliwości Polina chce sama odnaleźć któregokolwiek z ludzi Myszora.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także