Dziewczyny ze Lwowa 4: Szybki kurs dryfowania (41)

Dziewczyny ze Lwowa 4: Szybki kurs dryfowania (41)

6.6/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska, Anna Maria Buczek
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Tomek jest przeciwny pomysłowi Olyi, żeby jej tata zamieszkał z nimi. Na szczęście matka chłopaka ma pewną propozycję, jak temu zaradzić. Nowakowa chce, by Henryk się bardziej usamodzielnił.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie Katia wciąż przeżywa towarzyskie rozterki. Darzy uczuciem młodego i przystojnego, lecz ubogiego Ryśka, ale zastanawia się, czy oddać serce bogatemu, choć staremu Sarkisjanowi. Polina (Magdalena Wróbel) nadal cierpi z miłości do kapitana. Marzy o tym, by w końcu być szczęśliwą. Kobieta zastanawia się nad ponownym przystąpieniem do spółki z Matyldą i Konstantym. Olya (Katarzyna Ucherska) decyduje się zaakceptować ojca i usiłuje zbudować z nim bliska relację, próbując jednocześnie nie zaniedbywać Tomka i jego matki. Życie Swiety (Anna Maria Buczek) i Uljany (Anna Gorajska) tylko pozornie się uporządkowało.

W tym odcinku

Tomek jest przeciwny pomysłowi Olyi, żeby jej tata zamieszkał z nimi. Na szczęście matka chłopaka ma pewną propozycję, jak temu zaradzić. Nowakowa chce, by Henryk się bardziej usamodzielnił i zakazuje Ukrainkom wyręczania go we wszystkim. Mecenas kłóci się ze swoją siostrą, Elżbietą. Swieta, chcąc im pomóc dojść do porozumienia, organizuje kolację na dwie pary. Spotkanie kończy się jednak porażką, a najwięcej obrywa się niewinnemu Szymkowi. Matylda odkrywa, z kim zdradza ją Konstanty. Kobieta jest zdeterminowana, by przeprowadzić dotkliwą zemstę. Polina jest lekko przerażona tempem zmian, jakie zachodzą w jej życiu osobistym i zawodowym. Arek wziął kredyt na mieszkanie i teraz planuje sprowadzić Semenka. Uljana, której miłość przysłania rzeczywistość, nie dostrzega niepokoju Filmowca jej planami. Katię trafia wreszcie strzała Amora.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także