Dziewczyny ze Lwowa 4: Światełko w tunelu (49)

Dziewczyny ze Lwowa 4: Światełko w tunelu (49)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska, Anna Maria Buczek
W skrócie:Olya oczekuje na proces. Nowy prawnik, Białobrzeski, ma jej pomóc opuścić areszt. Wiktor dowiaduje się u Henryka o bezpieczeństwo Poliny. Kobieta stara się odsprzedać Sarkisjanowi udziały w knajpie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie Katia wciąż przeżywa towarzyskie rozterki. Darzy uczuciem młodego i przystojnego, lecz ubogiego Ryśka, ale zastanawia się, czy oddać serce bogatemu, choć staremu Sarkisjanowi. Polina (Magdalena Wróbel) nadal cierpi z miłości do kapitana. Marzy o tym, by w końcu być szczęśliwą. Kobieta zastanawia się nad ponownym przystąpieniem do spółki z Matyldą i Konstantym. Olya (Katarzyna Ucherska) decyduje się zaakceptować ojca i usiłuje zbudować z nim bliska relację, próbując jednocześnie nie zaniedbywać Tomka i jego matki. Życie Swiety (Anna Maria Buczek) i Uljany (Anna Gorajska) tylko pozornie się uporządkowało.

W tym odcinku

Olya oczekuje na proces. Nowy prawnik, Białobrzeski, ma jej pomóc opuścić areszt. Wiktor dowiaduje się u Henryka o bezpieczeństwo Poliny. Tymczasem kobieta stara się odsprzedać Sarkisjanowi udziały w knajpie. Niespodziewanie zainteresowanie ich kupnem wyraża Halina. W drodze do restauracji żona profesora spotyka Wiktora, który, myśląc że to Matylda, ostrzega ją przed ukraińską mafią. Na szczęście Polinie udaje się wyjaśnić nieporozumienie. Były partner zabiera ją na kolację. Przygotował niespodziankę. Kasia i Swieta mają Olehowi za złe jego bójkę. Po kłótni chłopak wychodzi z domu. Rysiek dopracowuje jeden z utworów. Klaudii imponuje jego determinacja, ale nie daje tego po sobie poznać. Zamiast udzielić mu wsparcia, stale go krytykuje. Sofia bada guza Zdunka. Widząc pozytywną zmianę w zachowaniu mężczyzny w obliczu choroby, postanawia nie mówić mu, że to nic poważnego. Nowakowa zamierza spotkać się z Edwardem, prawnikiem, który chciał zaszkodzić Olyi.

Występują (pokaż wszystkich)