Dziewczyny ze Lwowa 4: Poszukiwacze zaginionej Katii (42)

Dziewczyny ze Lwowa 4: Poszukiwacze zaginionej Katii (42)

6.6/10
serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska, Anna Maria Buczek
W skrócie:Zaniepokojeni Sarkisjan i Rysiek pojawiają się na Cynowej. Razem z Wiktorem, Henrykiem i Konstantym szukają Katii. Polina zapewnia Myszora, że to Matylda wpadła na pomysł przepisania aktów własności.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie Katia wciąż przeżywa towarzyskie rozterki. Darzy uczuciem młodego i przystojnego, lecz ubogiego Ryśka, ale zastanawia się, czy oddać serce bogatemu, choć staremu Sarkisjanowi. Polina (Magdalena Wróbel) nadal cierpi z miłości do kapitana. Marzy o tym, by w końcu być szczęśliwą. Kobieta zastanawia się nad ponownym przystąpieniem do spółki z Matyldą i Konstantym. Olya (Katarzyna Ucherska) decyduje się zaakceptować ojca i usiłuje zbudować z nim bliska relację, próbując jednocześnie nie zaniedbywać Tomka i jego matki. Życie Swiety (Anna Maria Buczek) i Uljany (Anna Gorajska) tylko pozornie się uporządkowało.

W tym odcinku

Zaniepokojeni przeciągającym się milczeniem Katii, Sarkisjan i Rysiek pojawiają się ponownie na Cynowej. Razem z Wiktorem, Henrykiem a nawet Konstantym rozpoczynają poszukiwania zaginionej. Polina odwiedza Myszora. Zapewnia, że to Matylda wpadła na pomysł przepisania na nią aktów własności. Olya i Tomek próbują wybadać, jak matce chłopaka i ojcu dziewczyny mieszka się pod jednym dachem. Uljana jest szczęśliwa, że zamieszkała z Filmowcem i postanawia poznać go ze swoją córką. Jego zaskakująca reakcja skłania dziewczynę do zwrócenia się w tej sprawie do profesora. Starszy pan postanawia działać. Nowakowa, wiedząc, że Henryk nie lubi być kontrolowany, ucieka się do podstępu. Mecenas, nieoswojony z nową sytuacją, wykazuje się trudną do wytrzymania nadgorliwością. Profesora w jego willi niespodziewanie nachodzi kuzynka Haliny, Klaudia.

Występują (pokaż wszystkich)

Zobacz także