Dziewczyny ze Lwowa 4: Nieznośna ciężkość wiedzy (40)

Dziewczyny ze Lwowa 4: Nieznośna ciężkość wiedzy (40)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska, Anna Maria Buczek
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Swieta jest w ciąży. Boi się reakcji Piotra, gdyż dziecko nie było planowane. Myszor składa Polinie propozycję. Arek otrzymuje zadanie, w którym główną rolę ma pełnić jego życiowa partnerka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie Katia wciąż przeżywa towarzyskie rozterki. Darzy uczuciem młodego i przystojnego, lecz ubogiego Ryśka, ale zastanawia się, czy oddać serce bogatemu, choć staremu Sarkisjanowi. Polina (Magdalena Wróbel) nadal cierpi z miłości do kapitana. Marzy o tym, by w końcu być szczęśliwą. Kobieta zastanawia się nad ponownym przystąpieniem do spółki z Matyldą i Konstantym. Olya (Katarzyna Ucherska) decyduje się zaakceptować ojca i usiłuje zbudować z nim bliska relację, próbując jednocześnie nie zaniedbywać Tomka i jego matki. Życie Swiety (Anna Maria Buczek) i Uljany (Anna Gorajska) tylko pozornie się uporządkowało.

W tym odcinku

Okazuje się, że Swieta jest w ciąży. Boi się, jak na tę wiadomość zareaguje Piotr, gdyż dziecko nie było planowane. Myszor składa Polinie propozycję nie do odrzucenia. Matylda namawia kobietę, by się zgodziła. Kapitan Arek otrzymuje ważne zadanie, w którym główną rolę ma pełnić jego życiowa partnerka. Nowakowa idzie do Henryka. Drzwi otwiera jej niekompletnie ubrana Katia. Zofia planuje otoczyć ukochanego opieką po zawale. Olya postanawia zbudować relację z ojcem. Niestety robi to kosztem Tomka. Uljana rozwija swoją karierę w trio jazzowym. Prosi Profesora o pomoc w rozszerzeniu repertuaru. Katia wciąż przeżywa sercowe rozterki. Sarkisjan i Rysiek są już zniecierpliwieni jej wahaniem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)