Dziewczyny ze Lwowa 4: Niespodziewana odsiecz (48)

Dziewczyny ze Lwowa 4: Niespodziewana odsiecz (48)

serial obyczajowy Polska 2019   od 12 lat
Występują:Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska, Anna Maria Buczek
W skrócie:Polina wraz z Henrykiem odnajduje jednego z członków gangu Myszora. Od niego dowiaduje się, że Hanka wyszła na wolność. Następnie razem z Matyldą postanawia zatrzymać Swietę w mieszkaniu mecenasa.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

W tym sezonie Katia wciąż przeżywa towarzyskie rozterki. Darzy uczuciem młodego i przystojnego, lecz ubogiego Ryśka, ale zastanawia się, czy oddać serce bogatemu, choć staremu Sarkisjanowi. Polina (Magdalena Wróbel) nadal cierpi z miłości do kapitana. Marzy o tym, by w końcu być szczęśliwą. Kobieta zastanawia się nad ponownym przystąpieniem do spółki z Matyldą i Konstantym. Olya (Katarzyna Ucherska) decyduje się zaakceptować ojca i usiłuje zbudować z nim bliska relację, próbując jednocześnie nie zaniedbywać Tomka i jego matki. Życie Swiety (Anna Maria Buczek) i Uljany (Anna Gorajska) tylko pozornie się uporządkowało.

W tym odcinku

U kapitana pojawia się nieoczekiwanie były Poliny. Tymczasem Polina razem z Henrykiem odnajduje jednego z członków gangu Myszora. Od niego dowiaduje się, że Hanka wyszła na wolność. Potem kobieta spotyka się z Matyldą. Przyjaciółki postanawiają zatrzymać Swietę w mieszkaniu mecenasa. W ich intrygę zostaje wciągnięty Henrula. Wyrzuty Nowakowej wyprowadzają go z równowagi. Olya zeznaje w procesie Myszora. Z przedstawionych kobiecie nagrań wynika, że brała ona pieniądze od gangstera. Uljana ma już dość grania w zespole. Tym bardziej, ze kłótnie między Filmowcem a Ryśkiem stają się coraz bardziej nieznośne. Oleh wraca w nocy pobity.

Występują (pokaż wszystkich)