Dziewczyny ze Lwowa 3: Zemsta jest rozkoszą bogów (39)

Dziewczyny ze Lwowa 3: Zemsta jest rozkoszą bogów (39)

6.6/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska, Anna Maria Buczek
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:W lokalu Poliny i Matyldy trwa bankiet z okazji wypuszczenia Konstantego z aresztu. Tomek odbiera telefon od matki. Kobieta wprasza się na obiad następnego dnia. Każe nakryć stół dla czterech osób.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech Ukrainek, Uljany (Anna Gorajska), Poliny (Magdalena Wróbel), Olyi (Katarzyna Ucherska) i Swietłany (Anna Maria Buczek), które po przyjeździe do Polski rozpoczynają nowe życie. Przyjaciółki zadomowiły się już w Warszawie i zdobyły nowych przyjaciół. Nadal jednak muszą stawiać czoła kolejnym problemom zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W nowej serii obok dobrze znanych bohaterów pojawiają się nowe postaci.

W tym odcinku

W restauracji Poliny i Matyldy trwa uroczysty bankiet z okazji wypuszczenia Konstantego z aresztu. Mężczyzna, na którego cześć wyprawiono przyjęcie, usilnie poszukuje żony, sprawczyni całego zamieszania. Wkrótce Polina zapowiada niespodziankę przygotowaną dla niego przez Matyldę. Tomek odbiera telefon od matki. Kobieta dziwnie z nim rozmawia. W dodatku wprasza się na obiad następnego dnia i każe nakryć stół dla czterech osób. Nowakowa po "aferze kominkowej" w końcu odkryła powód, dla którego jej mąż - prokurator - nie lubił palić w kominku. Mężczyzna zawsze utrzymywał, że boi się zaczadzenia, lecz prawda była inna. Zofia rozumie także teraz, dlaczego jej mąż przez całe życie próbował odnaleźć pana Henryka. Dzięki niespodziewanej pomocy żony Kamyka sprawa przejęcia kamienicy na Cynowej znajduje swój szczęśliwy finał. Gdy koło Oleha zaczęła kręcić się Kasia, Swieta w końcu dostrzega, że jej syn stał się dorosłym mężczyzną. Olya przebacza ojcu i akceptuje fakt, że krewny na stałe wkroczył do jej życia.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)