Dziewczyny ze Lwowa 3: W chmurze (36)

Dziewczyny ze Lwowa 3: W chmurze (36)

6.6/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska, Anna Maria Buczek
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Kapitan zjawia się na Cynowej z tajemniczą przesyłką. Zawartość pakunku może zmienić życie lokatorek Henryka. Katia wciąż uwodzi Sarkisjana. Okazuje się, że nie tylko on uległ urokowi Ukrainki.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech Ukrainek, Uljany (Anna Gorajska), Poliny (Magdalena Wróbel), Olyi (Katarzyna Ucherska) i Swietłany (Anna Maria Buczek), które po przyjeździe do Polski rozpoczynają nowe życie. Przyjaciółki zadomowiły się już w Warszawie i zdobyły nowych przyjaciół. Nadal jednak muszą stawiać czoła kolejnym problemom zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W nowej serii obok dobrze znanych bohaterów pojawiają się nowe postaci.

W tym odcinku

Olya mdleje na widok swojego ojca. Po odzyskaniu przytomności zastanawia się, co począć z tą rewelacją daną jej od losu. Kapitan zjawia się na Cynowej z tajemniczą przesyłką. Zawartość pakunku może zmienić życie lokatorek Henryka Pućki. Katia wciąż uwodzi Sarkisjana. Okazuje się, że nie tylko on uległ urokowi pięknej Ukrainki. Uljana z Filmowcem składa wizytę profesorowi, by zasięgnąć informacji o zbliżającym się koncercie. Polina obarcza się winą za aresztowanie męża Matyldy.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)