Dziewczyny ze Lwowa 3: Powrót do normy (37)

Dziewczyny ze Lwowa 3: Powrót do normy (37)

6.6/10
serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska, Anna Maria Buczek
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Polina i Matylda zastanawiają się, dlaczego ich restauracja zaczęła świecić pustkami. Szukają sposobu, by to zmienić. Dzięki pomocy Swiety Oleh znajduje zatrudnienie u Kasi. Para zbliża się do siebie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech Ukrainek, Uljany (Anna Gorajska), Poliny (Magdalena Wróbel), Olyi (Katarzyna Ucherska) i Swietłany (Anna Maria Buczek), które po przyjeździe do Polski rozpoczynają nowe życie. Przyjaciółki zadomowiły się już w Warszawie i zdobyły nowych przyjaciół. Nadal jednak muszą stawiać czoła kolejnym problemom zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W nowej serii obok dobrze znanych bohaterów pojawiają się nowe postaci.

W tym odcinku

Polina i Matylda zastanawiają się, dlaczego ich restauracja zaczęła tak nagle świecić pustkami. Szukają sposobu, by na nowo zachęcić klientów do stołowania się u nich. Dzięki pomocy Swiety Oleh znajduje zatrudnienie u Kasi. Podczas prac hydraulicznych Ukrainiec i jego nowa szefowa przypadają sobie do gustu. Mecenas, zgodnie z obietnicą, idzie z Natalką do sali zabaw. Gdy dochodzi do niespodziewanego zdarzenia, reakcja mężczyzny jest iście ojcowska. Romek żali się Tomkowi, że zaszyfrował sobie chmurę z kodami do gier. Przyjaciel, mimo wcześniejszych protestów, postanawia pomóc zrozpaczonemu graczowi. Nie wie jednak, że całą sytuację zaaranżowała Polina, a w chmurze znajduje się coś ważniejszego niż poszukiwane przez Romka kody do gier. Uljana pragnie zmienić swój wizerunek. Pyta Klaudii, co powinna zrobić, by z grzecznej i nudnej dziewczyny przeistoczyć się w kobietę wampa. Olya postanawia spotkać się z ojcem.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)