Dziewczyny ze Lwowa 3: Klacz trojańska (30)

Dziewczyny ze Lwowa 3: Klacz trojańska (30)

serial obyczajowy Polska 2018   od 12 lat
Występują:Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska, Anna Maria Buczek
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Polina nadal jest zszokowana po tym, jak na Cynowej pojawiła się Katia, jej dawna przyjaciółka. Klaudia przychodzi z pierwszą wizytą do profesora. Na jej widok mężczyzna dostaje ataku śmiechu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech Ukrainek, Uljany (Anna Gorajska), Poliny (Magdalena Wróbel), Olyi (Katarzyna Ucherska) i Swietłany (Anna Maria Buczek), które po przyjeździe do Polski rozpoczynają nowe życie. Przyjaciółki zadomowiły się już w Warszawie i zdobyły nowych przyjaciół. Nadal jednak muszą stawiać czoła kolejnym problemom zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym. W nowej serii obok dobrze znanych bohaterów pojawiają się nowe postaci.

W tym odcinku

Polina nadal jest zszokowana po tym, jak na Cynowej pojawiła się Katia, jej dawna przyjaciółka. Okazuje się, że dziewczyna została porzucona przez bogatego narzeczonego. Mężczyzna jest poszukiwany na Ukrainie przez milicję, a Katię, która została wezwana na przesłuchanie, szantażują jego koledzy. Przerażona dziewczyna zdecydowała się uciec do Polski. Przyjaciółki pozwalają jej u siebie zamieszkać. Jedynie Polina, która ma powody, żeby jej nie lubić, nie zgadza się z nimi. Klaudia przychodzi z pierwszą wizytą do profesora. Na jej widok mężczyzna dostaje ataku śmiechu, ponieważ przypomina sobie, jak opowiadała o swojej protegowanej Halina. Tomek odkrywa, że Olya naprawdę jest śledzona. Nie wie jednak, kim jest mężczyzna, który regularnie pojawia się na Cynowej, kiedy dziewczyna wraca do domu. Kapitan namawia Polinę, żeby zaprzestała współpracy z Matyldą i Kostkiem i otworzyła własną restaurację. Olya niechcący mówi Nowakowej, że pan Henryk jest w szpitalu.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)