Dziewczyny ze Lwowa 2: Przez żołądek do całej reszty (22)

6.7/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska, Anna Maria Buczek
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Matylda chce otworzyć restaurację i szuka wspólniczki. Żadna z jej koleżanek nie chce jednak wejść z nią w nowy biznes. Tymczasem Polina również pragnie otworzyć lokal, ale ma za mało pieniędzy.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech Ukrainek, Uljany (Anna Gorajska), Poliny (Magdalena Wróbel), Olyi (Katarzyna Ucherska) i Swietłany (Anna Maria Buczek), które po przyjeździe do Polski rozpoczynają nowe życie. Przyjaciółki muszą stawić czoło kolejnym problemom zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

W tym odcinku

Swieta jest zszokowana, widząc mecenasa śpiącego w kuchni pana Henryka. Piotr już pierwszego wieczoru organizuje przyjęcie. Wszyscy świetnie się bawią, z wyjątkiem Swiety. Matylda chce otworzyć restaurację i szuka wspólniczki. Żadna z jej koleżanek nie chce jednak wejść z nią w nowy biznes. Tymczasem okazuje się, że Polina również pragnie otworzyć knajpę, ale ma za mało pieniędzy. Jackowi coraz bardziej zależy na bliższym poznaniu Poliny. Jej też - do czasu, kiedy dociera do niej, że kapitan jest policjantem, co w jej mniemaniu oznacza same kłopoty. Aby przekonać Polinę, że się myli, kapitan organizuje spontaniczny pościg. Uljana podejmuje decyzję, która łamie profesorowi serce. Matka Tomka przygotowuje kolację dla rodziców Olyi. Wszystko przebiega w przyjemnej atmosferze do pewnego momentu. Zapłakana Olyia oświadcza wszystkim, że goście nie są jej rodzicami.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)