Dziewczyny ze Lwowa 2: Nowa lokatorka (21)

6.6/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska, Anna Maria Buczek
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Przedstawiciele półświatka i stróże prawa chcą wydobyć od Denisa informację o miejscu ukrycia skrzypiec. Polina opowiada współlokatorkom o swoich niepowodzeniach w zdobyciu Karty Polaka.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech Ukrainek, Uljany (Anna Gorajska), Poliny (Magdalena Wróbel), Olyi (Katarzyna Ucherska) i Swietłany (Anna Maria Buczek), które po przyjeździe do Polski rozpoczynają nowe życie. Przyjaciółki muszą stawić czoło kolejnym problemom zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

W tym odcinku

Denis musi wyśpiewać, gdzie schował skrzypce profesora. Wydobywanie wiadomości od chłopaka odbywa się przy współpracy świata przestępczego i stróżów prawa, z przewagą tych pierwszych. Polina opowiada współlokatorkom o swoich niepowodzeniach z Kartą Polaka. Dochodzi do wniosku, że dobrze się stało, iż lwowski fałszerz dał nogę, bo w kwestii odtworzenia dokumentów najlepiej potrafi pomóc pan Henryk. Matka Tomka zmieniła front po wspólnej wyprawie do kosmetyczki i na sushi. Teraz jest przyjaciółką Olyi i już nie może się doczekać, kiedy pozna rodziców dziewczyny swojego syna. Olya chciałaby, żeby ten dzień nigdy nie nadszedł. Dziewczyny nie mogą dłużej patrzeć na męki koleżanki. Polina proponuje, by podstawiła innych ludzi zamiast rodziców. Mimo niepowodzenia z dokumentami, Jacek obwozi Polinę po miejscach, w których można otworzyć knajpę. Jest tylko jeden problem - na te atrakcyjnie położone punkty nie mają pieniędzy. Swieta wciąż nie może się zdecydować, czy zamieszkać u Piotra i szuka nowych wymówek. Rozwiązanie znajduje sam mecenas. Pewnego dnia pojawia się na Cynowej z łóżkiem polowym, walizką, wieszakiem na garnitur i oświadcza, że od dziś będzie tu mieszkał.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)