Dziewczyny ze Lwowa 2: Kontrabanda (16)

6.6/10
serial obyczajowy Polska 2017   od 12 lat
Występują:Magdalena Wróbel, Katarzyna Ucherska, Anna Gorajska, Anna Maria Buczek
Reżyseria:Wojciech Adamczyk
W skrócie:Konflikt w domu profesora zostaje rozwiązany w zaskakujący sposób. Biznes Poliny, Jacka i Swiety przynosi im coraz większe dochody. Zachęcony sukcesami mężczyzna planuje poszerzenie asortymentu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Dalsze losy czterech Ukrainek, Uljany (Anna Gorajska), Poliny (Magdalena Wróbel), Olyi (Katarzyna Ucherska) i Swietłany (Anna Maria Buczek), które po przyjeździe do Polski rozpoczynają nowe życie. Przyjaciółki muszą stawić czoło kolejnym problemom zarówno w życiu prywatnym, jak i zawodowym.

W tym odcinku

Konflikt w domu profesora zostaje rozwiązany w zaskakujący dla wszystkich domowników sposób. Biznes Poliny, Jacka i Swiety przynosi im coraz większe dochody. Zachęcony sukcesami mężczyzna planuje poszerzenie asortymentu. Jego ambitne plany się komplikują, gdy kierowca busa powiadamia o wszystkim ukraińskich oprychów. Tomka męczy przeziębienie. Olya i jego matka zaczynają ze sobą podświadomie rywalizować o to, która z nich szybciej wyleczy chorego. Pan Henryk coraz bardziej interesuje się Nowakową. Olya wpada na pomysł, by zaprosił ją na koncert Uljany. Zestresowana dziewczyna pod czujnym okiem profesora przygotowuje się do występów w akademii.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)