Dziewczyna z ekstraklasy

6.2/10 6.4/10

(She's Out of My League)

KOMEDIA ROMANTYCZNA USA 2010   od 16 lat
Występują:Jay Baruchel, Alice Eve, T.J. Miller, Mike Vogel
Reżyseria:Jim Field Smith
W skrócie:Kirk jest ochroniarzem na lotnisku. Pewnego dnia poznaje piękną Molly. Żeby zdobyć serce Molly, musi pokonać liczne przeszkody.
Uosobienie męskiego przeciętniactwa spotyka idealną dziewczynę: czy ma szansę podbić jej serce? Owszem, ale wymagać to będzie niemal samych wyrzeczeń.
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Kirk (Jay Baruchel) to przeciętny chłopak, pracujący na lotnisku jako ochroniarz. Obecna posada nie spełnia jego aspiracji i marzy, by zostać pilotem. Jednak nic nie robi, by zmienić swoje dotychczasowe życie. Pewnego dnia poznaje piękną dziewczynę Molly (Alice Eve), spełnienie wszystkich marzeń. Wyjątkowa kobieta nie dość, że ściąga na siebie wzrok każdego mężczyzny w promieniu kilkudziesięciu metrów, to na dodatek jest przedsiębiorcza, życzliwa i nie sposób się nudzić w jej obecności. Krótko mówiąc to ideał i całkowite przeciwieństwo Kirka, który jest przeciętniakiem. Mieszka z rodzicami i właściwie nie ma życia towarzyskiego. Jednak tych dwoje spotyka się i rodzi się między nimi uczucie. Aby stworzyć idealny związek, Kirk musi poradzić sobie z licznymi przeszkodami. Jego wybranka żyje w zupełnie innym świecie, co dla chłopaka stanowi nie lada problem. Żeby zdobyć serce Molly będzie musiał poradzić sobie ze swoją nieśmiałością, z byłą dziewczyną i rodziną, która może pokrzyżować jego plany.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)