Dziewczyna we mgle

Dziewczyna we mgle

6.8/10

(La Ragazza Nella Nebbia)

THRILLER Francja/Niemcy/Włochy 2017   od 12 lat
Występują:Toni Servillo, Alessio Boni, Lorenzo Richelmy, Galatea Ranzi
Reżyseria:Donato Carrisi
W skrócie:W górskim miasteczku znika bez śladu dziewczyna. Poruszeni mieszkańcy wspierają rodzinę, prowadzą też poszukiwania na własną rękę. Wkrótce na miejsce przybywa agent specjalny Vogel.
Na kilka dni przed Bożym Narodzeniem w alpejskiej wiosce znika piętnastolatka. Miejscowych policjantów wspiera detektyw z wielkiego miasta, nadając śledztwu zaskakujący kierunek. Czy słuszny?
Konrad J. Zarębski, Gazeta Telewizyjna

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
niedziela, 26 stycznia
dziś
17:35 CANAL+ Film (z napisami)

Opis

W niewielkim górskim miasteczku znika szesnastolatka. Jej rodzina pogrąża się w rozpaczy. Na miejsce przybywa agent specjalny Vogel (Toni Servillo), który po krótkim rozpoznaniu postanawia podjąć się rozwiązania sprawy. Nie interesują go jednak kryminalistyczne badania, zbieranie odcisków palców czy ślady DNA. Rozpoczyna poszukiwania od zapoznania się z mieszkańcami miasteczka. Jednym z podejrzanych jest profesor Loris Martini (Alessio Boni), miejscowy nauczyciel, który w dniu zaginięcia dziewczyny odbył samotną wycieczkę w góry, z której wrócił ranny. Zagadkę pomaga rozwikłać wybierający się na emeryturę miejscowy psychiatra, Augusto Flores (Jean Reno). Pisarz Donato Carrisi - autor bestsellerowego "Zaklinacza" - debiutuje jako reżyser. Ekranizuje własne dzieło.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)