Dzień trzeci (5/6)

Dzień trzeci (5/6)

(The Third Day: Tuesday - The Daughter)

serial obyczajowy Wielka Brytania/USA 2020   dla dorosłych
Występują:Jude Law, Naomie Harris, Katherine Waterston, Emily Watson
Reżyseria:Philippa Lowthorpe
W skrócie:Społeczność wyspy zajmują końcowe przygotowania do narodzin pewnego dziecka. Helen wreszcie zdradza, dlaczego tak naprawdę chciała przybyć na Osea. W trakcie poszukiwań mierzy się ze wspomnieniami.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Sam (Jude Law) dociera na pełną tajemnic brytyjską wyspę Oseę. Kiedy poznaje lokalną społeczność, szybko dochodzi do wniosku, że skrywa ona wiele mrocznych sekretów. W otoczeniu piękna przyrody i pozostając w izolacji od reszty świata, miejscowi oddają się pradawnym rytuałom i dbają o tradycje swoich przodków. Z biegiem kolejnych dni dawne traumatyczne przeżycia powracają do Sama i zmuszają, by się nad nimi pochylił. Jednocześnie, choć coraz trudniej mu odnaleźć granicę między jawą a snem, mężczyzna dąży do poznania prawdy o wyspie i tym, co strasznego się na niej wydarzyło. Helen (Naomie Harris) zawsze była zdecydowaną i pewną siebie kobietą, ale lubiła pozostawać w cieniu. Trafia na wyspę, pragnąc uzyskać pewne odpowiedzi. Jej przyjazd uruchamia lawinę dziwnych zdarzeń i wpływa na całą społeczność. Miniserial podzielony na dwie części - trzyodcinkowe "Lato" opowiadające historię Sama oraz także złożoną z trzech odcinków "Zimę" przedstawiającą losy Helen.

W tym odcinku

Społeczność wyspy zajmują końcowe przygotowania do narodzin pewnego dziecka. Helen wreszcie zdradza, dlaczego tak naprawdę chciała przybyć na Oseę. W trakcie poszukiwań mierzy się ze wspomnieniami. Ellie nawiązuje przyjaźń z nieznajomą dziewczyną. Nowa koleżanka chce zaprowadzić ją do sekretnego miejsca.

Występują (pokaż wszystkich)

Twórcy (pokaż wszystkich)