Dzień, który zmienił moje życie (71)

Dzień, który zmienił moje życie (71)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Patryk wraca z Londynu po roku nieobecności. Przed wyjazdem miał romans z Anią, która jest mężatką. Po powrocie dowiaduje się, że jest ojcem jej synka, Jasia. Chce, by mąż Ani poznał prawdę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Patryk wraca z Londynu po roku nieobecności. Przed wyjazdem miał romans z Anią, która jest mężatką. Po powrocie dowiaduje się, że ma ona dziecko. Patryk bez zgody matki wykonuje test na ojcostwo. Okazuje się, że mały Jaś jest jego synem. Patryk wymusza na Ani, żeby powiedziała prawdę mężowi. Gdy ten dowiaduje się o wszystkim, mści się brutalnie na Patryku, a potem zostawia żonę. Druga historia. Lilka jest studentką drugiego roku filologii polskiej. Mieszka razem z mamą Agnieszką, która jest pielęgniarką. Lilka na uczelni zaprzyjaźniła się z Natalią, która bardzo jej imponuje. Okazuje się, że dziewczyna zarabia, uprawiając prostytucję. Namawia Lilkę, żeby też spróbowała. Dziewczyna, pomimo początkowych oporów, zgadza się. Zaczyna okłamywać matkę, która podejrzewa, że z córką dzieje się coś bardzo złego.

Twórcy (pokaż wszystkich)