Dzień, który zmienił moje życie (7)

Dzień, który zmienił moje życie (7)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:17-letnia Maja przyłapuje swojego ojca na obściskiwaniu się z młodą kobietą. Postanawia go zaszantażować. Grozi, że albo on spełni jej wszystkie zachcianki, albo ona powie matce o zdradzie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Siedemnastoletnia Maja przygotowuje się do matury. Pewnego dnia, spędzając czas w mieście, przyłapuje swojego ojca na obściskiwaniu się z obcą młodą kobietą. Postanawia go zaszantażować. Grozi, że albo on spełni jej wszystkie zachcianki, albo ona powie matce o zdradzie. Od tej pory życie dziewczyny staje się jedną wielką imprezą. Któregoś dnia zawstydzony mężczyzna odbiera córkę z komisariatu. Dla jej dobra postanawia przyznać się żonie do romansu. W drugiej części odcinka Emilia, bogata i rozpieszczona przez ojca właścicielka stadniny koni, poznaje przystojnego instruktora jeździectwa, Andrzeja. Oboje zakochują się w sobie. Przyszły teść załatwia ukochanemu córki stanowisko dyrektora działu handlowego swojej firmy. Andrzej, zachwycony nową pozycją, władzą i luksusem rzadko bywa w domu. Nikt nie podejrzewa, że za nagłym atakiem pracoholizmu mężczyzny kryje się coś jeszcze.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także