Dzień, który zmienił moje życie (6)

Dzień, który zmienił moje życie (6)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:W pewnej klinice jedna z pacjentek zostaje inwalidką w wyniku źle przeprowadzonej operacji. Okazuje się, że chirurg sfałszował swój dyplom i wymyślił bogatą przeszłość zawodową.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

W pewnej klinice źle przeprowadzona operacja kończy się kalectwem pacjentki. Osoby prowadzące kontrolę w tej sprawie odkrywają, że chirurg sfałszował swój dyplom lekarza internisty i wymyślił bogatą przeszłość zawodową. Specjaliści zastanawiają się, jak to możliwe, że przez dwa lata nikt nie zauważył jego niekompetencji. Bohaterką drugiej opowieści jest 29-letnia Karolina. Młoda Gdańszczanka nigdy nie poznała swojego ojca. Ponoć zmarł, gdy miała trzy lata. Pewnego dnia Karolina odbiera telefon od 25-letniego Grzegorza. Dzwoniący podaje się za jej przyrodniego brata. Następnie mówi, że ich wspólny ojciec jest bardzo chory i przed śmiercią pragnie ją poznać. Kobieta zastanawia się, dlaczego matka ją okłamywała.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także