Dzień, który zmienił moje życie (58)

Dzień, który zmienił moje życie (58)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Nałogowy pokerzysta Wiktor przegrywa znaczną sumę pieniędzy. Musi oddać dług mafii. Może wykraść pieniądze z kasy swojej firmy, w której pracuje lub poprosić o pomoc zamożną matkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Nałogowy pokerzysta Wiktor przegrywa znaczną sumę pieniędzy. Odtąd poukładane życie jego i jego żony, Alicji, diametralnie się zmienia. Mężczyzna musi oddać dług niebezpiecznemu przeciwnikowi. Planuje wykraść pieniądze z kasy swojej firmy, w której pracuje jako księgowy. Jest jeszcze inna opcja - może poprosić o pomoc zamożną matkę, która nie cierpi jego żony. Przed Wiktorem dwie poważne decyzje: żona czy matka, uczciwość czy kara więzienia za defraudacje. Druga historia. Jacek, ojciec Macieja - dobrze zapowiadającego się tenisisty, sam kiedyś świecił triumfy na korcie. Jego karierę przerwała kontuzja. Teraz mężczyzna bardzo angażuje się w karierę sportową syna. Kiedy Maciej zaczyna chorować przed ważnymi zawodami, Jacek, nie bacząc na stan zdrowia chłopaka, zmusza go do intensywnych treningów. Posuwa się nawet do oszustwa - dosypuje przeciwnikowi syna środki nasenne. Niebawem chora ambicja Jacka niszczy życie jego rodziny.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także