Dzień, który zmienił moje życie (52)

Dzień, który zmienił moje życie (52)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Rozwódka Alicja postanawia poszukać szczęścia przez internet. Na portalu randkowym poznaje Andrzeja. Gdy po pewnym czasie ukochany prosi ją o wsparcie finansowe, wysyła mu pieniądze.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Historia pierwsza. Około 50-letnia rozwódka Alicja czuje się coraz bardziej samotna. Za namową przyjaciółki postanawia poszukać szczęścia przez internet. Na portalu randkowym poznaje Andrzeja. Chociaż ich kontakt nie wykracza poza sieć, coraz bardziej się angażuje. Gdy ukochany prosi ją o wsparcie finansowe, tłumacząc, że stracił portfel, bez wahania wysyła mu pieniądze. O wszystkim dowiaduje się Patrycja, córka Alicji, i wybucha awantura. Dziewczyna postanawia sprawdzić, kim jest ukochany matki. Historia druga. Od jakiegoś czasu Franciszek, mąż Diany, zaczyna coraz później wracać do domu, nie ma ochoty na seks, jest małomówny i rozkojarzony. Żona podejrzewa, że Franciszek ma kochankę. Rozpoczyna prywatne śledztwo. Dowiaduje się, że mąż spotyka się... z innym mężczyzną. Jest w szoku. Nigdy nie przypuszczała, że ojciec jej dziecka może być gejem. Tymczasem Franciszek tłumaczy Dianie, że zawsze ją kochał i nigdy jej nie zdradził, lecz musi uzyskać rozwód z pewnego bardzo ważnego powodu.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także