Dzień, który zmienił moje życie (51)

Dzień, który zmienił moje życie (51)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Liliana, Wiktoria, Adrian i Bartek odnawiają po latach znajomość. Z czasów szkolnych przetrwał próbę czasu tylko związek Liliany i Adriana, co wyraźnie nie pasuje Wiktorii.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Historia pierwsza. Przyjaciele z liceum Liliana, Wiktoria, Adrian i Bartek odnawiają po latach znajomość. Wspólnie wybierają się na wycieczkę do lasu i wspominają stare dobre czasy. Z lat szkolnych przetrwał próbę czasu tylko związek Liliany i Adriana, co wyraźnie boli Wiktorię. Kobieta z powodu niespełnionej miłości jest zdecydowana na wszystko, by rozdzielić parę. Historia druga. Niewidomy stroiciel panin Jacek traci głowę dla Marii. Jak dotąd nie miał powodzenia u płci pięknej. Jedyną bliższą mu kobietą była Janka, pomoc domowa, który skrycie się w nim kocha. Oszalały z miłości mężczyzna wydaje fortunę na spotkania z nową ukochaną. Na dodatek z jego konta zaczynają znikać coraz większe sumy pieniędzy. Jego przyjaciółka podejrzewa, że Maria wykorzystuje słabość Jacka. Postanawia uratować ukochanego.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także