Dzień, który zmienił moje życie (50)

Dzień, który zmienił moje życie (50)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Od śmierci żony Jakub sam wychowuje córkę Marię. Pewnego dnia musi stawić się na policji. Okazuje się, że Maria z koleżanką wzięła narkotyki. Odurzone dziewczyny potrąciły przechodnia.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Historia pierwsza. Od śmierci żony Jakub, ceniony prokurator, sam wychowuje nastoletnią córkę Marię. Pewnego dnia odbiera telefon od oficera policji, prywatnie jego przyjaciela, z prośbą o natychmiastowe przybycie na komisariat. Na posterunku Jakub zastaje córkę. Okazuje się, że wraz z koleżanką dziewczyna poszła na wagary, obie wzięły narkotyki i odurzone potrąciły przechodnia. Nastolatki spanikowały i uciekły z miejsca zdarzenia. Obie przebywają w areszcie. Policjant, który ma je przesłuchiwać, znalazł w torebce Marii extasy. Jako przyjaciel Jakuba postanowił go o wszystkim powiadomić. Prokurator ma twardy orzech do zgryzienia - może uchronić córkę przed więzieniem lub kierować się uczciwością i etyką zawodową. Historia druga. Odkąd Stefan i Krystyna przeszli na emeryturę, ich małżeństwo przeżywa kryzys. Starsza para notorycznie się kłóci. Pewnego dnia Krystyna po powrocie z lekcji tańca oznajmia mężowi, że poznała kogoś innego i żąda rozwodu. Stefan tymczasem nie robi nic, by ją zatrzymać. Rozstają się po 42 latach małżeństwa. Ich wnuczka Julka nie może się z tym pogodzić. Obmyśla intrygę, by dziadkowie się pogodzili.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także