Dzień, który zmienił moje życie (49)

Dzień, który zmienił moje życie (49)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Mariola i Gabriel marzą o domku z ogrodem. Małżonkowie odkładają na niego pieniądze. Ich spokój burzy pojawienie się Wiktora, kolegi Gabriela, który odsiedział wyrok za oszusta i kradzież.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Historia pierwsza. Miasto na Śląsku. Mariola i Gabriel są szczęśliwym małżeństwem od prawie 10 lat. Para marzy o domku z ogrodem. Odkładają na niego wszystkie pieniądze. Jakiś czas temu odziedziczyli spadek po babci Gabriela, lecz wciąż nie stać ich na spełnienie marzenia. Pewnego dnia ich spokój burzy pojawienie się Wiktora, kolegi i byłego przełożonego Gabriela, który odsiedział wyrok za oszustwa i kradzież. Niebawem po jego przybyciu małżeństwo traci wszystkie swoje oszczędności. Historia druga. Paweł i Julia tworzą szczęśliwy związek. Jest tylko jeden trudny temat, który wywołuje kłótnie. Mianowicie Julia bardzo chciałaby, by ich rodzina już się powiększyła. Tymczasem Paweł nie chce na razie dziecka, ponieważ wywróciłoby ono do góry nogami ich uporządkowane życie. Tymczasem w życiu Pawła pojawia się jego była partnerka, która oznajmia mu, że od pięciu lat wychowuje jego syna.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także