Dzień, który zmienił moje życie (47)

Dzień, który zmienił moje życie (47)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Anna i Maria przyjaźnią się od lat. Ich relacja zostaje wystawiona na próbę. Następnie historia Agaty, która po tym jak jej narzeczony zapadł w śpiączkę, związała się z jego bratem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Anna i Maria przyjaźnią się od lat, choć wiele je różni. Anna na co dzień boryka się z problemami finansowymi, w przeciwieństwie do Marii. Mimo trosk kobieta kocha swoją pracę - prowadzi niewielki sklep z antykami. Kiedy Maria dostaje w spadku dom po zmarłym wuju, postanawia z pomocą Anny uporządkować rzeczy i meble poprzedniego właściciela. Ich przyjaźń zostaje wystawiona na próbę, gdy Anna znajduje na strychu pewien stary obraz. Druga historia. Dwa lata temu narzeczony Agaty, Kamil, zapadł w śpiączkę. Kobieta ułożyła sobie życie na nowo z jego bratem, Jankiem. Pewnego dnia Kamil wybudza się ze śpiączki, lecz nic nie pamięta. Agata i Janek okłamują go, że od zawsze byli parą i wcześniej mieszkali we trójkę. Wszystko układa się dobrze, dopóki Kamil nie zaczyna odzyskiwać pamięci.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także