Dzień, który zmienił moje życie (46)

Dzień, który zmienił moje życie (46)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Hubert wychowuje się w rodzinie zastępczej. Jego przyjacielem jest Michał. Dowiaduje się on, że kolega ma trafić do domu dziecka, bo małżeństwo, które się nim opiekuje, chce się rozwieść.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Pierwsza historia. Hubert wychowuje się w rodzinie zastępczej. Jego najlepszym przyjacielem jest Michał. Chłopak dowiaduje się, że kolega wkrótce ma z powrotem trafić do domu dziecka, ponieważ małżeństwo, które się nim opiekuje, zamierza się rozwieść. Alicja i Patryk, rodzice Michała, postanawiają przejąć tymczasową opiekę nad przyjacielem syna. Gdy to się im udaje, zaczynają się kłopoty. Zazdrosny Michał jest bowiem przekonany, że Hubert chce ukraść mu rodzinę. Druga historia. Elżbieta, młoda kobieta o puszystych kształtach, rozpoczyna pracę na stanowisku grafika. Początkowo wszystko układa się dobrze. Niebawem jednak Szymon, szef Elżbiety, zaczyna ją prześladować z powodu jej nadwagi. Sytuację pogarsza fakt, że dyrektor agencji powierza nowej pracownicy projekt, nad którym pracował wcześniej Szymon.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także