Dzień, który zmienił moje życie (45)

Dzień, który zmienił moje życie (45)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:70-letnia Monika postanawia przeznaczyć swój majątek na dom dziecka. Obdarowani planują wydać wspomnienia staruszki. Jej historię ma spisać dziennikarz Rafał. Mężczyzna chce przejąć majątek.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Samotna 70-letnia Monika jest ciężko chora. Postanawia przeznaczyć swój majątek na dom dziecka. Obdarowani chcą podziękować jej za hojny gest. Planują wydać wspomnienia staruszki. Do spisania historii Moniki zostaje zatrudniony dziennikarz Rafał, mąż Alicji, która od lat pracuje u staruszki jako pomoc domowa. Mężczyzna odkrywa powody hojności kobiety - Monika 39 lat temu w tajemnicy urodziła dziecko i je porzuciła. Rafał przedstawia żonie plan przejęcia majątku kobiety. Bohaterem drugiej historii jest Daniel, projektant samochodów, który pewnego dnia znika bez śladu. Jego syn Antoni próbuje go odnaleźć. Znajduje w internecie artykuł z krakowskiej gazety, a w nim - zdjęcie człowieka łudząco przypominającego jego ojca. Jedzie do Krakowa na spotkanie z mężczyzną. Na miejscu okazuje się, że Daniel ma już nową rodzinę. Antoni zdaje sobie sprawę, że ojciec cierpi na amnezję.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także