Dzień, który zmienił moje życie (44)

Dzień, który zmienił moje życie (44)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:15-letnia Anna nie umie porozumieć się ze swoją matką. Tymczasem świetnie dogaduje się z ciotką. Rodzice ukrywają przed nią pewną tajemnicę. Dziewczynka została adoptowana.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

15-nastoletnia Anna nie umie porozumieć się ze swoją matką. Tymczasem świetnie dogaduje się z ciotką. Rodzice ukrywają przed nią pewną tajemnicę. Dziewczynka została adoptowana, a jej biologiczną matką jest uwielbiana krewna. Okazuje się, że ciotka szantażuje rodziców Anny - żąda od nich pieniędzy w zamian za milczenie. Gdy nastolatka poznaje prawdę o swoim pochodzeniu, ma żal do wszystkich, że tak długo milczeli. Bohaterowie drugiej opowieści dwudziestoparoletni Mariusz, Hubert i Oskar wynajmują wspólnie mieszkanie. Gdy jeden z nich się wyprowadza Mariusz i Hubert szukają nowego lokatora. Wybór pada na 77-letnią Magdalenę. Staruszka wprowadza niezłe zamieszanie w życie młodych współlokatorów.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także