Dzień, który zmienił moje życie (43)

Dzień, który zmienił moje życie (43)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Marek nakrywa żonę w łóżku z kochankiem. Porzuca kobietę. Rok później na nowo układa sobie życie z Julią. Mężczyzna zastanawia się jednak, czy nie jest nadal zakochany w byłej żonie.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Kiedy Marek nakrywa swoją żonę Klarę w łóżku z innym mężczyzną, podejmuje decyzję o rozstaniu. Rok później, już jako rozwodnik, na nowo układa sobie życie z Julią. Zdradzony mężczyzna zastanawia się jednak, czy nie jest nadal zakochany w byłej żonie. Klara wykorzystuje okazję, by znowu zbliżyć się do byłego partnera, który zapewniał jej dostatnie życie. Pod pozorem przyjaźni chce odzyskać Marka. Bohaterowie drugiej opowieści Sandra i Krzysztof zalegają ze spłatą czynszu. Właściciel mieszkania, które wynajmują, składa im propozycję - umorzy dług, jeśli Sandra spędzi z nim noc. Kobieta odmawia. Wkrótce dowiaduje się, że jest w ciąży. Mąż i matka radzą jej usunięcie ciąży, lecz ona nie chce tego zrobić. Ostatecznie dochodzi do wniosku, że najlepszym rozwiązaniem będzie przyjęcie niemoralnej propozycji właściciela mieszkania. Oczekuje do Krzysztofa rady.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także