Dzień, który zmienił moje życie (42)

Dzień, który zmienił moje życie (42)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Mieszkanka Wrocławia gości u siebie siostrę. Nie wie, że zazdrosna krewna chce odbić jej przyjaciół i partnera. Bohaterka drugiej historii romansuje jednocześnie z pracodawcą i jego synem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Młoda mieszkanka Wrocławia gości u siebie swoją młodszą siostrę, która przyjechała z Berlina. Przedstawia krewną przyjaciołom i chłopakowi. Nie wie, jak wielki popełnia błąd. Mieszkanka Berlina pragnie bowiem odbić jej przyjaciół i partnera. Zazdrości siostrze z Polski cudownego życia. Bohaterką drugiej historii jest 26-letnia Emilia Falkowska, która od pół roku pracuje jako gosposia w domu Franciszka i Barbary Pruszkowskich. Dziewczyna romansuje jednocześnie z pracodawcą i jego synem z pierwszego małżeństwa - Jackiem. Tak naprawdę Emilia jest córką Barbary. Obie uknuły intrygę, by Pruszkowska mogła się korzystnie rozwieść.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także