Dzień, który zmienił moje życie (35)

Dzień, który zmienił moje życie (35)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Edyta i Robert są zgodną parą. Razem pracują i mieszkają. Ich życie układa się dobrze aż do dnia, w którym kobieta dostaje awans i staje się przełożoną swojego partnera.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Edyta i Robert są parą. Razem pracują i mieszkają. Ich życie układa się dobrze aż do dnia, w którym kobieta dostaje awans i staje się przełożoną swojego partnera. Robert, początkowo cieszy się szczęściem ukochanej, ale z czasem staje się zazdrosny. Zaczyna buntować współpracowników, aby zmusić kobietę do dymisji. Bohaterką drugiej opowieści jest Aleksandra żona Miłosza i kochanka Piotra. Pewnego dnia Piotr informuje Aleksandrę, że podjął decyzję o wyjeździe do Londynu. Chce, by kobieta jechała razem z nim. Ona przystaje na jego propozycję, zostawia w kraju męża i córkę. Ma nadzieję, że na emigracji czeka ją nowe życie. Tymczasem dowiaduje się, że Piotr ma żonę, do której pragnie wrócić.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także