Dzień, który zmienił moje życie (33)

Dzień, który zmienił moje życie (33)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Justyna i Piotr starają się o dziecko. Z pomocą przychodzi im przyrodnia siostra Justyny, Marlena. Kobieta zachodzi w ciążę i zamierza oddać im noworodka. Nie podoba się to matce Marleny.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Justyna i Piotr pragnął mieć dziecko. Małżonkowie są zawiedzeni, bo próba zapłodnienia in vitro, której poddano kobietę, nie powiodła się. Para traci nadzieję na rodzicielstwo. Wtedy z pomocą przychodzi im przyrodnia siostra Justyny, Marlena. Kobieta zachodzi w ciążę i bez problemów przechodzi jej kolejne tygodnie. Sprawa komplikuje się, gdy w życiu, związanej umową trójki ludzi, pojawia się Lucyna, matka Marleny. Kobieta nie potrafi zaakceptować faktu, że jej córka zgodziła się urodzić dziecko córce jej rywalki sprzed lat. W drugiej opowieści bracia Emil i Marcin oraz ich współlokator Karol, kupują wspólny kupon na loterii. Los zatrzymuje Emil. Tego samego dnia młody mężczyzna odwiedza Marylę, z którą spotyka się od dwóch miesięcy. Jego przyjaciele nie ufają dziewczynie, ale Emil spędza z nią noc. W tym czasie Karol odkrywa, że wygrali 1 500 000 zł. Niestety Emil nie może znaleźć losu, który uprawnia ich do odbioru wygranej. Okazuje się, że jako ostatnia widziała go Maryla

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także