Dzień, który zmienił moje życie (32)

Dzień, który zmienił moje życie (32)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Tymon i Klaudia są parą, która boryka się z problemami finansowymi. Mężczyzna, trener osobisty, wpada na pomysł, jak zdobyć pieniądze. Postanawia rozkochać w sobie bardzo bogatą klientkę.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Tymon i Klaudia są parą, która boryka się z problemami finansowymi. Mężczyzna, trener osobisty, wpada na pomysł, jak zdobyć pieniądze na ich wspólną przyszłość. Postanawia rozkochać w sobie bardzo bogatą klientkę, ożenić się z nią, a następnie przejąć majątek jej rodziny. Stopniowo realizuje swój plan. Z kolei Kamil jest nastolatkiem, który rozpoczyna naukę w nowym liceum. Matka chłopaka boi się, że syn nie zintegruje się z nowym środowiskiem. Z czasem dziwne zachowanie chłopca zdaje się potwierdzać jej obawy.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także