Dzień, który zmienił moje życie (31)

Dzień, który zmienił moje życie (31)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Rodzice osemnastoletniej Bianki rozwiedli się, gdy dziewczyna miała trzy lata. Jej matka, Beata, wyszła za mąż za Jacka. Przez całe dzieciństwo to on był dla Bianki ojcem.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Rodzice 18-letniej Bianki rozwiedli się, gdy dziewczyna miała 3 lata. Jej matka, Beata, wyszła za mąż za Jacka. Przez całe dzieciństwo, to on był dla Bianki ojcem. Biologiczny tata nastolatki, Roman, czasami spędzał z nią weekendy, ale nie nawiązał z córką bliższej relacji. Tuż po maturze postanowił jednak uczcić sukces własnego dziecka. Zaprosił Biankę i Beatę na uroczystą kolację do restauracji. Tego wieczoru dziewczyna odkryła, że jej matka od wielu lat zdradza Jacka ze swoim byłym mężem. W drugiej historii Artur, z zawodu lekarz, postanawia zemścić się na kochanku swojej partnerki, Ewy. Diagnozuje u mężczyzny białaczkę. Ten, nie chcąc być ciężarem dla ukochanej, porzuca ją, a następnie próbuje odebrać sobie życie.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także