Dzień, który zmienił moje życie (30)

Dzień, który zmienił moje życie (30)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Mąż piosenkarki Sylwii jest producentem jej płyt. Para zatrudnia chórzystkę, Laurę. Żadne z małżonków nie zadaje sobie sprawy, że kobieta zrobi wszystko, aby zrealizować własne cele.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Mąż piosenkarki Sylwii jest jednocześnie producentem jej płyt. Pewnego dnia para zatrudnia na potrzeby najnowszych nagrań chórzystkę, Laurę. Żadne z małżonków nie zadaje sobie sprawy, że kobieta zrobi wszystko, aby dzięki nim zrealizować własne cele. Bohaterem drugiej opowieści jest Paweł. Pewnego dnia mężczyzna w tajemnicy przed swoją żoną Celiną, postanawia pomóc przyjaciółce, która jest lesbijką. Zamierza zostać dawcą nasienia, z którego zostanie poczęte dziecko Kaliny. Nie mówi o tym Celinie, bo uważa, że konserwatywna kobieta mogłaby nie zrozumieć jego decyzji. Niestety w wyniku badań Paweł dowiaduje się, że jest bezpłodny od zawsze. Problem polega na tym, że razem z żoną wychowuje dwoje dzieci, które zawsze uważał za swoje.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także