Dzień, który zmienił moje życie (29)

Dzień, który zmienił moje życie (29)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Rodzeństwo Łukasz i Lucyna spierają się o XIX-wieczną nieruchomość w Beskidach. W drugiej historii Jessika poznaje Daniela i zostaje jego kochanką. Zastanawia się kim on naprawdę jest.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

28-letni Łukasz, brat 44-letniej Lucyny i mąż Julii mieszka w Beskidach w XIX-wiecznym domu odziedziczonym po rodzicach. Nieruchomość jest źródłem sporów między rodzeństwem. Młody mężczyzna chciałby ją sprzedać i za uzyskane pieniądze wynieść się do Hiszpanii, z której pochodzi jego żona i tam założyć własny hotel. Tymczasem Lucyna marzy o wyremontowaniu zabytkowego budynku. Cała trójka knuje intrygi, żeby dopiąć swojego celu. W drugiej opowieści Jessika poznaje Daniela i szybko zostaje jego kochanką. Po jakimś czasie zaczyna zastanawiać się na tym, kim naprawdę jest jej tajemniczy mężczyzna. Instaluje w jego domu kamery. Po obejrzeniu nagrań jest zaskoczona.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także