Dzień, który zmienił moje życie (28)

Dzień, który zmienił moje życie (28)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:58-letni Ryszard poznaje młodą Nikol. Znudzona kobieta uwodzi jego syna. Bohaterami drugiej historii są małżonkowie, którzy wprowadzają się do kamienicy. Sądzą, że jest ona nawiedzona.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Wiele lat temu obecnie 58-letni Ryszard porzucił żonę i nowo narodzonego syna. Kontakt z chłopakiem nawiązał dopiero po śmierci jego matki. Dzisiaj Marcin ma 35 lat i żonę Aurelię. Od kilku miesięcy mieszka razem z ojcem w jego domu. Pewnego dnia 58-latek poznaje seksowną i o wiele lat młodszą od siebie Nikol. Kobieta wprowadza się do niego. Ponieważ starszy kochanek nudzi się jej w krótkim czasie, postanawia uwieść Marcina. W drugiej części odcinka Andrzej i Aniela, małżonkowie w średnim wieku, wprowadzają się do mieszkania w krakowskiej kamienicy. Po kilku dniach dochodzi tu do serii niewytłumaczalnych zjawisk. Wszystko wskazuje na to, że dom jest nawiedzony. Tę teorię potwierdzają ich młodsi sąsiedzi. Para jest tak przerażona ich opowieścią, że zaczyna rozważać kolejną przeprowadzkę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także