Dzień, który zmienił moje życie (27)

Dzień, który zmienił moje życie (27)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Nastoletni Igor nie wie, kto jest jego ojcem. W dniu swoich urodzin stawia matce ultimatum: albo kobieta wyjawi mu prawdę o jego pochodzeniu, albo on zerwie z nią wszelkie kontakty.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

42-letnia Marta jest matką Igora. Chłopak nie wie, kto jest jego ojcem. W dniu osiemnastych urodzin stawia matce ultimatum: albo kobieta wyjawi mu prawdę o jego pochodzeniu, albo on zerwie z nią wszelkie kontakty. Marta mówi synowi prawdę, ale ta go nie uspokaja. Po pewnym czasie chłopak mówi jej, że jest gotów poznać Jana i jego rodzinę. W drugiej opowieści Beatę i Piotra - partnerów życiowych i tancerzy sportowych, odnoszących znaczne sukcesy - spotyka nieszczęście. Kobieta doznaje kontuzji, która uniemożliwia jej starowanie w zbliżających się zawodach tanecznych. Trener pary proponuje Piotrowi, by na turnieju wystąpił z inną partnerką. Urok osobisty i spontaniczność 25-letniej Moniki sprawiają, że Piotr zakochuje się w niej bez pamięci. Zazdrość Beaty prowadzi do tragedii.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także