Dzień, który zmienił moje życie (26)

Dzień, który zmienił moje życie (26)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Matka Patryka i Zygmunta popełniła samobójstwo. Ich ojciec związał się z nową partnerką, Anną. Patryk i Zygmunt nigdy nie zaakceptowali macochy. Po śmierci ojca chcą wyrzucić Annę z domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Patryk ma żonę Marię i 17-letniego syna Pawła oraz brata Zygmunta. Matka obu mężczyzn popełniła samobójstwo. Ich ojciec, Robert, szybko związał się z nową partnerką, Anną. Patryk i Zygmunt nigdy nie zaakceptowali macochy. Podejrzewali, że ojciec miał z nią romans jeszcze za życia ich matki. Po śmierci ojca, który nie spisał testamentu, bracia postanawiają wyrzucić Annę z domu. W obronie babci staje Paweł. Pewnego dnia chłopak znajduje pamiętnik dziadka. Jest wstrząśnięty tym, co zostało w nim opisane. Bohaterem drugiej historii jest Mikołaj, który ma romans z dwanaście lat młodszą od siebie pielęgniarką, Iloną. Mężczyzna obiecuje kochance, że dla niej zostawi żonę. Pewnego dnia musi odwieźć małżonkę do szpitala. Pech chce, że kobieta trafia pod opiekę Ilony. Mikołaj uświadamia sobie, że okłamywana przez niego kochanka, zyskuje doskonałą okazję do zemszczenia się na nim.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także