Dzień, który zmienił moje życie (24)

Dzień, który zmienił moje życie (24)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Rozalia to 80-letnia, dość majętna wdowa. Kobieta dowiaduje się, że jej dotychczasowy lekarz zachorował. Opiekę nad zdrowiem starszej pani przejmuje dr Kolski, który jest hazardzistą.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Rozalia to 80-letnia, dość majętna, ale skromna wdowa. Pewnego dnia kobieta dowiaduje się, że jej dotychczasowy lekarz zachorował. Opiekę nad zdrowiem starszej pani przejmuje doktor Kolski. Ten z pozoru uroczy mężczyzna, tak naprawdę jest oszustem i hazardzistą. Gdy dowiaduje się, że jego bogata pacjentka nie ma spadkobierców, postanawia za wszelką cenę wejść w posiadanie schedy po niej. W drugiej historii Sebastian dowiaduje się, że jego żona jest bezpłodna. Kobieta boi się, że zostanie przez niego porzucona. Pewnego dnia parę odwiedza najlepszy przyjaciel mężczyzny, Borys oraz przyjaciółka i współpracowniczka Kamili, Bianka. Goście, słysząc o problemie pary, starają się ją pocieszyć. Wkrótce Kamila i Borys nawiązują romans. Niedługo okazuje się, że żona Sebastiana spodziewa się dziecka.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także