Dzień, który zmienił moje życie (22)

Dzień, który zmienił moje życie (22)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Aneta i Grzegorz wychowują 16-letnią Julię. Kobieta martwi się, bo dziewczyna często zmienia chłopaków i bardzo źle się uczy. Pewnego dnia zabrania nastolatce wychodzenia z domu.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Aneta i Grzegorz wychowują 16-letnią, Julię. Kobieta martwi się, bo Julka często zmienia chłopaków i bardzo źle się uczy. Pewnego dnia zabrania nastolatce wychodzenia z domu i sprowadzania do niego znajomych. Zakaz dotyczy przede wszystkim 18-letniego Mikołaja. Po jakimś czasie małżonkowie muszą jechać na pogrzeb. Postanawiają zaufać córce i zostawić ją samą. Tuż po ich wy-jeździe Julka dzwoni do Mikołaja i zaprasza go do domu. Ulega jego namowom i idzie z nim do łóżka. Następnego ranka stwierdza, że z pokoi zginęło wiele cennych przedmiotów. Gdy prosi chłopaka o ich zwrot, ten uświadamia jej, że poprzedniego wieczoru zrobił jej kilka kompromitujących zdjęć. Jeżeli komukolwiek powie o kradzieży, fotografie trafią do internetu. Bohaterkami drugiej opowieści są Monika i Jola, które spotykają się po dwudziestu latach. Dawne przyjaciółki postanawiają odnowić kontakty. Gdy mąż Moniki, poznaje Jolę, prosi żonę, aby jej nie ufała. Niestety, Monika nie zamierza go słuchać.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także