Dzień, który zmienił moje życie (21)

Dzień, który zmienił moje życie (21)

serial paradokumentalny Polska 2014   od 12 lat
Reżyseria:Okił Khamidow
W skrócie:Przed rokiem Julia straciła w wypadku siostrę. Od niedawna dziewczyna spotyka się z Dawidem. Pewnego dnia chłopak zauważa siostrę Julii na jednym ze zdjęć. Wkrótce porzuca ukochaną.

Oglądaj w telewizji

Data Godzina Stacja
nie znaleziono żadnej emisji

Opis

Historie opowiedziane w serialu wydarzyły się naprawdę. Napisało je los. Niespodziewane i szokujące zdrady, kłamstwa, intrygi lub konflikty z prawem, wywróciły do góry nogami życie osób, które ich doświadczyły. Ludzie ci na własnej skórze doświadczyli, jak jeden dzień może zmienić wszystko, w co wierzyli i na czym polegali.

W tym odcinku

Przed rokiem 25-letnia Julia straciła w wypadku siostrę bliźniaczkę. Od tamtej pory boryka się z problemami emocjonalnymi. Jej przyjaciółka, Oliwia, organizuje spotkanie dziewczyny ze swoim dobrym kolegą Dawidem. Ma nadzieję, że dzięki temu Julka szybciej otrząśnie się po traumie i odzyska zainteresowanie życiem. Dawid i Julia przypadają sobie do gustu i stopniowo budują wzajemne zaufanie. W końcu kobieta opowiada partnerowi o śmierci siostry. Wyznanie pogłębia ich relację. Wszystko zmienia się w dniu, w którym Dawid zauważa siostrę Julii na jednym ze zdjęć. Wkrótce bez wyjaśnienie porzuca ukochaną. Bohaterem drugiej opowieści jest prezenter telewizyjny Krzysztof. Mężczyzna, mimo znacznej popularności, chroni swoją prywatność. Stara się, aby wiadomości dotyczące jego życia osobistego, a zwłaszcza małżeństwa z Ewą, nie stały się pożywką dla mediów. Niestety, pewnego dnia niepotrzebnie udziela wywiadu pewnej kobiecie, która podaje się za dziennikarkę.

Twórcy (pokaż wszystkich)

Zobacz także